Polar minky sklep internetowy

Wolne rozmowy na każdy temat.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Polar minky sklep internetowy

Postautor: mariusznowak » 27 lis 2017, 14:43

Czy sklep, który ma w swojej ofercie tkani dla dzieci to dobry pomysł na biznes?

Właśnie ten elaborat ma wykazać, że każdy biznes właściwie przemyślany jest w stanie przynieść zysk jego inwestorom. Na samym początku powinno się podkreślić fakt, iż sklep internetowy powinien być rozszerzeniem sklepu stacjonarnego, który sprzedaje podobny asortyment. W przedstawionym przez nas przypadku są to tkaniny dziecięce. A, więc odradzam budowanie biznesu wyłącznie o sprzedaż w Internecie. Wiele ludzi zada pytanie, dlaczego mam taką opinię na ten temat?

Postaram się to wyjaśnić na przykładzie sklepu internetowego z tkaninami dziecięcymi. Po pierwsze winniśmy uwzględnić miesięczne koszty prowadzenia takiego sklepu z tkaninami dziecięcymi. Podstawą jest składka ZUS. O ile w pierwszych dwóch latach przedsiębiorca może opłacać preferencyjną składkę ZUS, o tyle nie jest to aż tak ważna pozycja w bilansie zysków i strat. Inaczej już to prezentuje się po upływie 2 lat od założenia firmy. Obowiązująca danina dla ZUS to kwota 1100 zł miesięcznie.

Następny wydatek przy prowadzeniu sklepu internetowego z tkaninami dziecięcymi to jego reklama w przeglądarce internetowej. Umyślnie już pominąłem zaprojektowanie samego sklepu internetowego - jest to jednorazowy zakup i można go pominąć w miesięcznym bilansie kosztów. Nawiązując do promocji sklepu w Internecie. Powinno się określić słowa kluczowe do pozycjonowania. Przykładowo dla tkaniny dziecięce sklep internetowy koszt miesięczny to rząd od 120 do 220 zł. Tego typu słów kluczowych musimy mieć kilkanaście. Łatwo policzyć, iż za tą samą formę reklamy zapłacimy około 2000 zł za miesiąc. Do tego dochodzą pozostałe koszty związane z reklamą. Należą do nich także marketing szeptany, itp. Efekty pozycjonowania sklepu na słowo kluczowe: polar minky sklep internetowy nie będzie z dnia na dzień. A, więc w pierwszej fazie powinno się pomyśleć o alternatywnym kanale dystrybucji naszych tkanin dziecięcych. Pomocne jest Allegro lub inne platformy aukcyjne. Natomiast wystawienie oferty wiąże się z dodatkowymi opłatami i to nie małymi. Prowizja za wystawienie pojedynczego towaru oscyluje w graniach od 1 zł do kilkunastu zł. Wszystko zależy od zaznaczonych opcji promocji. Więc każdy sam może sobie to podsumować i odpowiedzieć na pytanie czy ma to sens.

Wróć do „Twoje rozmowy na dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość