Strona 1 z 1

Efektowne lustra na zamówienie do domu

: 23 maja 2016, 10:10
autor: mariusznowak
Nie mogę wyobrazić sobie łazienki bez lustra na wymiar. Ogromną popularnością cieszą się modele z wbudowanymi diodami LED, które mimo niedużych gabarytów dają niesamowite efekty! Nowoczesne rozwiązania wykorzystywane są na każdym kroku, a LED określane jest jako technologia przyszłości. Tak, więc w swojej łazience warto mieć lustro na wymiar LED? Aranżując łazienkę musimy zwrócić szczególną uwagę na wiele elementów jej wystroju, takich jak kolorystyka, płytki, czy armatura. Bardzo ważnym elementem każdej łazienki jest lustro na wymiar z takim oświetleniem, byśmy byśmy byli w stanie oglądać idealne odbicie naszej twarzy. Większość łazienek nie posiada okien, dlatego światło gra tak istotną rolę. Górne oświetlenie nie wystarczy, dlatego najczęściej wybierane są lustra na wymiar, nad którymi umieszczane są kinkiety lub lustra z wbudowanym światłem. Hitem stały się lustra z oświetleniem LED. Te innowacyjne lustra na wymiar są po pierwsze bardzo oszczędne i charakteryzuje je długa żywotność. Kluczowe jest, żeby kupić lustro na wymiar dobrej marki, by oświetlenie nie było zbyt słabe, a także raziło domowników w oczy. Lustro na wymiar LED będzie doskonałe dla kobiet - znacząco ułatwi przygotowanie codziennego makijażu, ponieważ diody oświetlą twarz równomiernie z każdej strony. Wbudowane oświetlenie sprawi, że lustro na wymiar będzie się idealnie wyglądało i zachwycało swoim wyglądem. Lustro na wymiar z efektem głębi 3D to zdecydowanie najbardziej nowoczesne rozwiązanie! Jest ciekawym pomysłem i pasuje zarówno do pokoju, sypialni, jak też łazienki, gabinetu czy korytarza. Idealnie sprawdzi się w nowoczesnych łazienkach. Przed włączeniem oświetlenia lustro na wymiar będzie wydawało się zwykłym zwierciadłem. Natomiast po włączeniu diod ukarzą one efekt doskonałej głębi. Dzięki efektowi 3D, światło nie będzie nas razić w oczy. Lustro 3D zdecydowanie różni się wyglądem od tradycyjnych luster. Dedykując się na taki model mamy zagwarantowany modny, trójwymiarowy efekt dekoracyjny we wnętrzu własnej łazienki. Cześć, przeprowadzam właśnie remont swoich czterech kątów w starej płycie. Bardzo spodobały mi się tego rodzaju rozwiązania jak na tych obrazkach: Obrazek Obawiam się tylko, czy nie są to za odważne projekty do czterech kątów w starym bloku. Jak myślicie czy sprawdzi się tak nowoczesny wystrój, a może zdecydować się na staromodne rozwiązania do własnego mieszkania? Może posiadacie jakieś inne godne polecenia zdjęcia. Z przyjemnością je zobaczę.

podobne tematy:

Efektowne lustra na zamówienie do mieszkania

: 23 maja 2016, 11:15
autor: podrygalapawel
Cześć, ja uważam że w swoim mieszkaniu musimy czuć się komfortowo. Jeśli masz ochotę na takie meble to powinieneś je wybrać. Twoje mieszkanie to twoje zasady. Nie ma sensu się zastanawiać czy będzie się to podobało znajomych. Ty w tych pokojach przebywasz na co dzień, nie oni. Więc śmiało remontuj mieszkanie w nowoczesnym stylu.

podobne tematy:

Ciekawe lustra na zamówienie do domu

: 23 maja 2016, 11:23
autor: henryk1965
Podobnie myślę jak przedmówca. Jeśli mi coś się podoba to tak robię. Nie zależy mi na opinii innych. Ja powinienem się dobrze czuć we własnym domu. Rzecz jasna nie lubię tandety, lecz to co pokazałeś jest bardzo ciekawe i będzie pasowało do każdego domu.

podobne tematy: