Która winda będzie najlepiej działa w niedużej firmie?

Wolne rozmowy na każdy temat.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:01

Która winda będzie najlepiej działa w niedużej firmie?

Postautor: henryk1965 » 29 wrz 2016, 11:37

Dzień dobry. Jestem w trakcie przebudowy swojej firmy produkcyjnej. Nasza działalność produkcyjna mieści się w budynku dwupoziomowym i sporym ułatwienie było by zamontowanie jakieś platformy towarowej, która by transportowała produkty pomiędzy piętrami. Nasza firma zajmuje się wytwarzaniem odzieży ze skóry. Więc powierzchnia platformy towarowej nie musi być jakaś duża. Wystarczy, że zmieści się w niej paleta i jeden człowiek. Udźwig takiej platformy towarowej też chyba nie musi być za duży. Dlatego myślę o jakimś mniejszym rozwiązaniem, które można było by wpasować we wnętrze budynku. Co wy o tym sądzicie?

podobne tematy:
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Która platforma towarowa będzie odpowiednia do małej firmy?

Postautor: krzysiekfila » 29 wrz 2016, 11:51

Cześć. Jak myślisz o jakimś wybranym modelu platformy towarowej to trzeba było napisać. Sprawdzone dźwigi hydrauliczne znajdziesz w ofercie tej firmy: https://art-webinfo.pl/2022/06/24/czy-modele-anatomiczne-sa-nam-korzystne-w-podstawowkach-lub-wysylaja-sie-tylko-dla-lekarzy-oraz-uczni . Z tego co się zorientowałem po tym co napisałeś szukasz platformy towarowej o stosunkowo niewielkim udźwigu. Tak, więc możesz wybrać niestandardowe windy towarowe, które można zamontować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku firmy. Dręczy mnie jednak jedna kwestia czy nie lepszym rozwiązaniem będzie zamontowanie czegoś większego, tak z myślą o przyszłości. Jak będzie potrzebny większy udźwig windy towarowej to będzie później kłopot. Może od razu założyć windę towarową o większym udźwigu?

podobne tematy:

Wróć do „Twoje rozmowy na dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości