Jak poprawić pozycję takiej strony w wyszukiwarce?

Wolne rozmowy na każdy temat.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Jak poprawić pozycję takiej strony w wyszukiwarce?

Postautor: mariusznowak » 17 cze 2016, 13:08

Dzień dobry od pewnego czasu zajmuje się reklamą swojej witryny WWW, niestety nie jestem wstanie wbić strony do pierwszej 10 wyników. Tworzę nieustannie odnośniki do pozycjonowanej strony WWW. Codziennie około 20 sztuk. Staram się także wypowiadać się na stronach związanych z moją branżą. Niestety to nie przynosi efektów i od paru miesięcy nie mogę ruszyć strony z miejsca. Wspomnę też, iż mam unikalną treść na wszystkich podstronach. W czym może być kłopot? Proszę o radę.
Podnośniki pacjenta wykorzystywane do transportu to lepszy komfort opieki i bezpieczeństwo osoby leżącej. Podnośniki pacjenta, które ma na stanie nasza wypożyczalnia umożliwiają: prosty transport i podnoszenie pacjenta, lepsza mobilność i odciążenie pacjenta i opiekuna, zabezpieczanie przed kontuzjami i przeciążeniami kręgosłupa osoby opiekującej się osobą chorą.

Podnośniki pacjenta służą do łatwego i nie wymagającego siły przemieszczania oraz przewozu osoby z i do łóżka, na wózek czy toaletę. Dzięki akumulatorom, urządzenie przemieszcza się bez konieczności nieustannego podpięcia do prądu. Podnośniki pacjenta dostępne są w różnych gabarytach oraz wartościach udźwigu. Nasza wypożyczalnia posiada w swojej ofercie wysokiej jakości podnośniki pacjentów na wynajem - cena.

Podnośnik pacjenta dla osób z ograniczeniami ruchowymi jest bardzo dużym wsparciem dla opiekunów. Codzienne przenoszenie chorych naraża ich na bóle pleców a, także urazy kręgosłupa. Wykorzystanie podnośnika pacjenta - do transportu, elektrycznego gwarantuje ulgę i ułatwia codzienne czynności. Korzystanie z podnośnika transportowego zapewnia choremu znacznie większe bezpieczeństwo niż podczas samodzielnego przenoszenia go przez opiekuna.

Podnośniki pacjenta wannowe to ułatwienie codziennych czynności oraz pielęgnacji, które umożliwia: bezpieczną kąpiel bez barier, łatwe opuszczanie i podnoszenie osób chorych, niewymagające specjalistycznych instalacji hydraulicznych i elektrycznych, pasują do większości wanien dostępnych na rynku

Zadaniem podnośnika pacjenta wannowego jest ułatwienie bezpiecznej kąpieli zarówno pacjentowi, jak i osobie opiekującej się pacjentem. Idealnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i do różnego rodzaju instytucji. W naszej ofercie dostępne są różne modele podnośników wannowych dla osób niepełnosprawnych.

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

W jaki sposób polepszyć pozycję takiej strony w wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 17 cze 2016, 13:22

Cześć. Dobrze, że podałeś odnośnik do strony. Dzięki temu, można zrobić analizę profilu linków a, także przyczynę braku zakładanych przez ciebie pozycji. Z tego co zaserwowałem na twojej stronie, to jest parę niedociągnięć na samej witrynie. Po pierwsze sposób wewnętrznego podlinkowania podstron. Brak aktualnych treści. Również przydałoby się dać unikalne tytuły dla wyszukiwarek. Także jeśli chodzi o tworzone przez ciebie linki - są słabej jakości. Miejsca, gdzie tworzysz odnośniki są bardzo zaspamowane i wartość takiego odnośnika jest bliska 0. Stąd masz tego typu kłopoty z wejściem do pierwszej dziesiątki wyników. Poszukuj miejsc, gdzie jest ciężko umieścić odnośnik do strony. Wtedy niewiele takich odnośników ma większą moc, niż 100 odnośników, które teraz budujesz. Zacznij robić tak, jak napisałem. Wyniki będą znacznie lepsze.

podobne tematy:

Wróć do „Twoje rozmowy na dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość