Strona 1 z 1

Sprawdzony stomatolog w Radomiu

: 13 maja 2016, 11:50
autor: annasowa90
Cześć, szukam konkretnego stomatologa w Radomiu. W Internecie znalazła sporo gabinetów dentystycznych. Lecz jak już sprawdzimy opinię na stronach to już tak pięknie to nie wygląda. Muszę zrobić 2 implanty. Wydatek duży i chciałabym, żeby było to zrobione odpowiednio i w miarę niedrogo.

podobne tematy:

Sprawdzony stomatolog w mieście Radom

: 13 maja 2016, 12:23
autor: mariusznowak
Część, sam miałem podobny problem z wykonaniem implanta. Ile się naszukałem w sieci gabinetów i opinii. Ostatecznie wybrałem na tą stomatolog w Radomiu http://danuta-majewska.pl . Implant zrobiony wg mnie prawidłowo. Posiadam go już cztery lata i nie mam do niego żadnych zarzutów. Pokarm mi nie wchodzi między zęby i implanta, więc jest należycie spasowany. Byłem u stomatologa na 3 wizytach i było po wszystkim. Cenowo jest podobna do pozostałych dentystów w Radomiu. Więc możesz spokojnie do niej iść.

podobne tematy:

Sprawdzony dentysta w mieście Radom

: 16 maja 2016, 9:37
autor: podrygalapawel
Dzień dobry. Nie jestem wstanie nic powiedzieć na temat tego gabinetu stomatologicznego. Ja mogę od siebie polecić gabinet w centrum. Było to w gabinecie Rodent, gdzie jesteś s tanie dość tanio wyleczyć zęby. Posiadają oni również podpisaną umowę z NFZ, więc cześć rzeczy możesz zrobić za darmo. Osobiście jestem zadowolony z ich usług.

podobne tematy: